www.Koparki.Katowice.pl

Koparki Katowice

KOPARKI I KOPARKO-ŁADOWARKI KATOWICE - MIKOŁÓW I OKOLICE - ZAMÓW 505 124 445


Niektóre prace ziemne lub geodezyjne polegające na wykopywaniu fundamentów lub innych otworów w glebie są bardzo pracochłonne. Długi i głęboki rów, wykop pod staw czy inne prace tego typu wykonywane manualnie mogą przeciągać się do tygodni. A wystarczy wynająć koparkę, która załatwi wszystko w kilka godzin, profesjonalny sprzęt budowlany, który zajmie się pracami geodezyjnymi i ziemnymi. Oto usługi koparką i koparko-ładowarką oferowane przez naszą firmę.

Dysponujemy potężną flotą maszyn budowlanych, które z chęcią wynajmiemy dla Państwa potrzeb. Każda koparka posiada swojego operatora, który przybędzie wraz ze sprzętem na miejsce budowy i zajmie się wszystkim pracami, jakie zostaną zlecone. Szybko, tanio i profesjonalnie. Usługa koparką i koparko-ładowarką to duża wygoda na każdym placu budowy czy posesji, na której trzeba przeprowadzić dowolne prace geodezyjne. Jeżeli więc szukają Państwo rozwiązania, nasza firma stanie na wysokości zadania.

        Usługi koparką i koparko-ładowarką Katowice, Mikołów i okolice       Usługi koparką i koparko-ładowarką Katowice, Mikołów i okolice       Usługi koparką i koparko-ładowarką Katowice, Mikołów i okolice

Od wielu lat świadczymy usługi koparką i koparko-ładowarką. Głównie na terenie śląska - Katowice i okoliczne miejscowości. Posiadamy nowoczesną flotę sprzętów budowlanych i zespół operatorów, którzy prócz uprawnień, mają także duże doświadczenie i wiedzę na temat pracy z ogromnymi maszynami. To gwarantuje sprawne przeprowadzenie wszystkich prac oraz oczywiście niższą cenę, gdyż prace będą trwały znacznie krócej. Nie warto wykonywać prac ziemnych manualnie - tym niech zajmą się maszyny oferowane przez naszą firmę. Zapraszamy do kontaktu i do podjęcia współpracy w tym zakresie.


Zapraszam, Pierchała Wiktor, tel. 505 124 445 - Właściciel